Pleasure Island Festival

Tijd : 15:00 – 06:00
Prijzen
Early bird : € 30,00
Voorverkoop : € 45,00
VIP : € 57,50

Genres
big room, classics, club, deephouse, early hardstyle, early rave, eclectic, electro, freestyle, funk, groove, harddance, hardstyle, hardtechno, house, latin, lounge, minimal, oldschool, progressive, raw hardstyle, techhouse, techno, trance, tribal house

Beperking : mannen alleen kunnen geweigerd worden.
Minimumleeftijd : 18
Kledingvoorschrift : Pirates
Kluisjes : Er zijn kluisjes aanwezig.

Line-up

Main Outside Stage

  • 15:00 – 16:00:  Carl Tricks
  • 16:00 – 16:45:  Outsiders
  • 16:45 – 17:30:  Jean
  • 17:30 – 18:15:  Dani L. Mebius
  • 18:15 – 19:00:  Chris Scott
  • 19:00 – 20:35:  Ko-c –  Mike S
  • 20:35 – 21:30:  Miss Melody
  • 21:30 – 22:15:  Randy Katana
  • 22:15 – 23:00:  Miss Djax

Scantraxx Freestyle

  • 15:00 – 16:30:  Yves
  • 16:30 – 18:00:  Marlicious
  • 18:00 – 19:00:  Fausto
  • 19:00 – 20:30:  Dr. Rude
  • 20:30 – 21:30:  Francois
  • 21:30 – 23:00:  Darkraver
  • 23:00 – 24:00:  Genius
  • 00:00 – 01:30:  Pavo
  • 01:30 – 03:00:  The Prophet
  • 03:00 – 04:30:  Luna
  • 04:30 – 05:30:  Rob

Crazyland

  • 17:00 – 18:00:  Remco
  • 18:00 – 19:00:  Eric van Kleef
  • 19:00 – 20:00:  Jurgen
  • 20:00 – 21:00:  Emiel Roché
  • 21:00 – 22:00:  Santito
  • 23:00 – 24:00:  Ed Mission-  Ko-c
  • 24:00 – 01:00:  Ruben Vitalis
  • 01:00 – 02:00:  Marco V
  • 02:00 – 03:00:  Mike S
  • 03:00 – 03:45:  Pat-trick
  • 03:45 – 04:30:  Sjaak Koning

Nrg Vibe

  • 15:00 – 16:00:  Chris Baxter- Ken Base
  • 16:00 – 17:00:  RaveNeger
  • 17:00 – 18:00:  Ravert
  • 18:00 – 19:00:  Decay
  • 19:00 – 20:00:  Shockerz
  • 20:00 – 21:00:  Bassfreakz
  • 21:00 – 22:00:  D-Droned
  • 22:00 – 23:30:  Titan
  • 23:30 – 00:30:  Up Syndrome
  • 00:30 – 01:30:  Black Sunrise
  • 01:30 – 02:30:  Electric Punk
  • 02:30 – 03:30:  Tattoo Twins
  • 03:30 – 04:45:  Brothers in Arms
  • 04:45 – 06:00:  The Dictator
  •  MC: Flo
  •  MC: M-Core

Luminosity Outside Stage

  • 15:00 – 16:30:  Ronny K
  • 16:30 – 17:45:  Ummet Ozcan
  • 17:45 – 19:00:  RAM
  • 19:00 – 20:15:  Signum
  • 20:15 – 21:30:  Menno de Jong
  • 21:30 – 23:00:  Giuseppe Ottaviani

Oldskool Gangsters vs Zino Classix

  • 23:00 – 24:00:  Critical Mass
  • 24:00 – 01:00:  Miss Amy
  • 01:00 – 02:00:  Rob & MC Joe
  • 02:00 – 02:45:  Report
  • 02:45 – 03:30:  CyRonn
  • 03:30 – 04:15:  Kyran J
  • 04:15 – 05:00:  Technooyer

Website & Flyer/Concept Design by Custom Way ::: www.customway.nl

Oct
05

B.I.T.C.H RED October

Datum : Saturday 5 October 2019 Tijd: 20.00 – 06:00 hrs Locatie : North Se...

Nov
02

Back to School

Mede doordat Crazyland al zo lang bestaat ( al bijna 20 jaar ) en alle themaR...

Aug
31

Crazy Wonderland

Datum : zaterdag 31 augustus 2019 Tijd : 13:00 – 23:00 Locatie : wordt bin...

Jun
15

B.I.T.C.H Summeredition

Datum : zaterdag 15.06.2019 Lokatie :North Sea Venue – Zaandam Leeftijd:18+ ...